Volkswagen Passat 2022 İncelemesi

Volkswagen Passat 2022, orta boy otomobil sıralamamızın alt sıralarında yer alıyor. Yetişkinlere uygun oturma yeri ve konforlu bir sürüşe sahip olmasına rağmen, olağanüstü performansı onu rakiplerinin çoğundan daha az çekici kılıyor.

Volkswagen Passat 2022 İyi Bir Araba mı?

Volkswagen Passat 2022 iyi bir araba mı? düşük sırada olmasına rağmen, yine de iyi bir orta boy otomobil . Çoğu yol koşulunda yumuşak bir sürüş sağlayan konfor ayarlı bir süspansiyona sahiptir. Ayrıca geniş bir yolcu ve kargo alanı ile uzun bir standart özellik listesine sahiptir. Yalnızca bir motor sunar, ancak günlük olarak yeterli olan saygın bir beygir gücüne sahiptir.

Volkswagen Passat 2022 Almalı mıyım?

Volkswagen Passat 2022 Almalı mıyım? Passat sağlam bir seçim olsa da, Volkswagen Jetta ve Honda Accord gibi daha kapsamlı seçeneklere bir göz atmak isteyeceksiniz . Her ikisi de daha iyi yakıt ekonomisi sağlar ve Passat’tan daha güçlü motorlara sahiptir.

Neden Bize Güvenebilirsiniz: Analiz Edilen 80 İnceleme
Akıllı bir araba satın alma kararı vermeniz için ihtiyacınız olan tüm bilgileri size vermek için 80 Volkswagen Passat incelemesinin yanı sıra performans özellikleri, iç boyutlar, yakıt ekonomisi derecelendirmeleri ve daha fazlasını analiz ettik. Bu 2022 Passat incelemesi, 2012 için piyasaya sürülen bu nesildeki tüm modeller için geçerli araştırmaları içermektedir.

Kozmik.org, 2007’den beri araçları sıralamakta ve gözden geçirmektedir ve personelimiz, otomobil endüstrisinde 75 yıldan fazla birleşik deneyime sahiptir. Tarafsızlığımızı sağlamak için otomobil üreticilerinden asla pahalı hediyeler kabul etmeyiz ve sitemizdeki reklamları dışarıdan bir firma yönetir.

volkswagen passat
volkwagen passat 2022

Volkswagen Passat 2021 ve 2022 Arasındaki Fark Nedir?

2022 Passat, bu Volkswagen’in son model yılını işaret ediyor. 2022 için, daha önce temel S trimi durduruldu, SE trim şimdi temel model oldu. VW ayrıca, bu modellerden yalnızca 1.973 adet üretilmiş bir Sınırlı Üretim trimi de sunuyor.

Volkswagen Passat’ta son birkaç yıldaki önemli değişiklikler şunlardır:

2022: son model yılı; S trimi durduruldu; Limited Edition, trim serisine katıldı
2021: deri kaplı direksiyon simidi ve uyarlanabilir hız sabitleyici standart özellikler listesine eklendi; SEL trimi durduruldu
2020: yenilenen iç ve dış tasarım, motor torkunda artış ve bazı özellikler yeniden düzenlendi
2019: basitleştirilmiş trim serisi ve V6 motoru durduruldu
2018: turbo-dört temel motor eklendi ve Passat GT modeli ürün grubuna katıldı
Daha eski bir model düşünüyorsanız, karar vermenize yardımcı olması için 2019 Passat , 2020 Passat ve 2021 Passat incelemelerimizi mutlaka okuyun. Ayrıca, yeni araçlarda bulabileceğiniz tasarruf ve indirimler hakkında bilgi edinmek için En İyi Yeni Araba Fiyatları ve En İyi Yeni Araba Kiralama Fiyatları sayfalarımıza göz atın.

Volkswagen Passat’ın Maliyeti Ne Kadar?

2022 Volkswagen Passat SE tabanı, orta boy otomobil sınıfındaki en yüksek başlangıç ​​fiyatlarından biri olan 300.00 Tl’den başlıyor . Orta seviye R-Line trimi 350.000 tl’den başlıyor ve en üst seviye Sınırlı Üretim trimi 400.000 Tl’den başlıyor.

Volkswagen Passat’ı Sigortalamanın Maliyeti Ne Kadardır?

Bir Volkswagen Passat’ı sigorta ettirmenin maliyeti, muafiyetiniz, istediğiniz teminat düzeyi ve seçtiğiniz sigorta türü gibi çeşitli faktörlere bağlı olacaktır. Yaşınız, cinsiyetiniz, konumunuz, kredi puanınız ve sürüş siciliniz de sigorta oranlarınızı etkileyebilir. .

Volkswagen Passat Rakiplerine Karşı
Volkswagen Passat vs Volkswagen Jetta
Passat’ın sağladığı ek alana ihtiyaç duymayan alışveriş yapanlar muhtemelen Volkswagen Jetta’yı tercih edecekler . Jetta SEL donanımını satın almak için adım atabilir ve 8 inç dokunmatik ekran ve 10,25 inç dijital gösterge paneli dahil olmak üzere Passat’ta bulunmayan özelliklere sahip olurken, temel Passat için yapacağınızdan daha az para harcayabilirsiniz. Ayrıca performans odaklı Jetta GLI, daha canlı bir motora sahip.

Volkswagen Passat vs Honda Accord
Honda Accord bir üst sıralarda olan orta araba ücretleri daha iyi Passat daha pratik her alanda olduğu. Accord, aralarından seçim yapabileceğiniz iki güçlü motora, sportif ve konforlu bir sürüşe ve harika gaz kilometre değerlerine sahiptir. İçeride, Honda, sınıfındaki en güzel iç mekanlardan birine, standart bir 8 inç dokunmatik ekrana (Passat 6.3 inç dokunmatik ekrana sahiptir) ve daha fazla yolcu ve kargo odasına sahiptir. Ayrıca, Passat’tan daha düşük bir taban fiyat taşır.

Passat İç Mekan: Öne Çıkan Dolu, Ferah Kabin
Passat İç Kalite
Passat’ın iç tasarımı heyecan verici değil, ancak kabini kaliteli malzemelerden yapılmış. Ayrıca, sentetik deri döşeme de dahil olmak üzere daha önce mevcut olan çeşitli konfor özellikleri artık standarttır.

Passat Infotainment, Bluetooth ve Navigasyon
Küçük bir dokunmatik ekrana rağmen Passat’ın MIB bilgi-eğlence arayüzü kullanıcı dostudur. Rahatınız için hem dokunmatik hem de fiziksel kontroller vardır ve Apple CarPlay ve Android Auto aracılığıyla akıllı telefon entegrasyonu standarttır.

Standart bilgi-eğlence özellikleri: 6,3 inç dokunmatik ekran, altı hoparlörlü stereo, Android Auto, Apple CarPlay, HD Radyo, uydu radyosu, Bluetooth ve üç USB bağlantı noktası
Mevcut bilgi-eğlence özellikleri: Fender premium ses sistemi ve navigasyon
Ek standart özellikler: çift ​​bölgeli otomatik klima kontrolü, yakınlık anahtarsız giriş, butonla çalıştırma ve uzaktan çalıştırma

Passat Bagaj Hacmi
Passat’ın ortalama 15,9 fit küpün üzerinde bir bagajı var ve 60/40 oranında katlanan arka koltukların katlanması size daha uzun kargoları yerleştirmek için ek alan sağlıyor.

Passat Koltuğu Kaç Kişiye Çıkar?
Bu Volkswagen beş kişiye kadar oturma kapasitesine sahiptir. Her iki koltuk sırası da geniş, konforlu ve uzun sürüşlerde daha uzun insanların rahat hissetmesi için yeterince destekleyicidir. Dış görünürlük iyidir.

Passat ve Çocuk Oto Koltukları
Arka dış koltuklar için iki eksiksiz LATCH konektörü seti ve arka orta koltuk için bir bağlantı demiri vardır. Karayolu Güvenliği Sigorta Enstitüsü, bu LATCH sistemine kullanım kolaylığı nedeniyle en yüksek İyi derecesini verdi.

Passat Performansı: Düşük Yakıt Ekonomisine Sahip Konforlu Cruiser
Passat Motoru
Bu Volkswagen’in güç aktarma organı, 174 beygir gücünde turboşarjlı 2.0 litrelik dört silindirli bir motordan ve altı ileri otomatik şanzımandan oluşuyor. Motor, günlük işe gidip gelmek için yeterli güce sahiptir. Şanzıman oldukça iyi çalışıyor, ancak rakipler kadar rafine değil.

volkswagen passat 2022

Passat Benzin Kilometresi
VW Passat’ın yakıt ekonomisi rakamları orta sınıf otomobil sınıfı için düşük . Şehirde 24 mpg, otoyolda 36 mpg alıyor.

Passat Sürüş ve Kullanım
Passat, duyarlı yol tutuşu ve hassas direksiyon ile rahat bir sürüş sağlar. Ancak performans odaklı alışveriş yapanlar, Passat’ın Honda Accord gibi daha ilgi çekici rakiplerinden birini düşünmelidir . Tüm modeller önden çekişli olarak gelir.

Passat Güvenilirliği
Volkswagen Passat Güvenilir mi?
2022 Volkswagen Passat henüz JD Power tarafından öngörülen bir güvenilirlik puanına sahip değil.

Volkswagen Passat Garantisi
2022 Volkswagen Passat, dört yıl/50.000 mil tampondan tampona garanti kapsamındadır.

Passat Güvenliği
Passat Çarpışma Testi Sonuçları
Karayolu Güvenliği Sigorta Enstitüsü, 2022 Volkswagen Passat’a altı çarpışma güvenliği testinin tamamında en yüksek İyi notunu verdi. Far testinde, SEL trimi ileri görüş için İyi bir derece alırken, diğer tüm trimler ikinci en düşük Marjinal derecesini aldı.

Ulusal Karayolu Trafik Güvenliği İdaresi, 2022 Passat’a önden çarpışma testinde üç yıldız, yandan çarpışma testinde beş yıldız ve devrilme testinde dört yıldız olmak üzere toplam beş üzerinden dört güvenlik notu verdi.

Passat Güvenlik Özellikleri
Standart sürücü yardımı özellikleri:

  • Geri görüş kamerası
  • Önden çarpışma uyarısı
  • İleri otomatik acil frenleme
  • Yaya algılama
  • Kör nokta izleme
  • Arka çapraz trafik uyarısı
  • Şeritte kalma asistanı
  • Yağmura duyarlı ön cam silecekleri
  • Mevcut sürücü yardımı özellikleri:

Uzun far yardımcısı
Güvenlik hakkında daha fazlasını okuyun »

Passat Boyutları ve Ağırlığı
VW Passat yaklaşık 16,1 fit uzunluğundadır. Boş ağırlığı 3,369 pound arasında değişiyor ve brüt araç ağırlığı derecesi 4,475 pound.

2022 Volkswagen Passat Nerede Üretiliyor?
Volkswagen, 2022 Passat’ı Tennessee’de inşa ediyor.

Hangi Volkswagen Passat Modeli Bana Uygun?
2022 Volkswagen Passat üç donanım seçeneğiyle geliyor: SE, R-Line ve Limited Edition. Tüm modeller 174 beygir gücünde turboşarjlı 2.0 litrelik dört silindirli motor, altı vitesli otomatik şanzıman ve önden çekiş ile geliyor. Çoğu alıcı, bilgi-eğlence, güvenlik ve rahatlık özellikleriyle dolu olduğu için temel SE döşemesine sadık kalacaktır.

Volkswagen Passat SE
SE donanımı (MSRP: 27,295 $), Volkswagen’in 6,3 inç dokunmatik ekran, altı hoparlörlü stereo, Android Auto, Apple CarPlay, HD Radyo, uydu radyosu, Bluetooth ve üç USB bağlantı noktası içeren MIB bilgi-eğlence arayüzü ile birlikte gelir. Ayrıca sentetik deri döşeme, sekiz yönlü elektrikli ayarlanabilir sürücü koltuğu, ısıtmalı ön koltuklar, deri kaplı direksiyon simidi, elektrikli ayarlanabilen ısıtmalı yan aynalar, çift bölgeli otomatik klima kontrolü, yakınlık anahtarsız giriş, düğmeli çalıştırma içerir. , uzaktan çalıştırma, açılır tavan ve LED farlar.

Ayrıca arka görüş kamerası, ön çarpışma uyarısı, ileri otomatik acil frenleme, yaya algılama, kör nokta izleme, arka çapraz trafik uyarısı, şeritte kalma yardımı ve yağmur algılayan ön cam silecekleri gibi çeşitli standart güvenlik özellikleri de vardır.

Volkswagen Passat R-Line
R-Line donanımı 29.295 dolardan başlıyor ve ortam aydınlatması, Fender premium ses sistemi, navigasyon ve uzun far asistanı ekliyor.

Volkswagen Passat Sınırlı Üretim
30,295 dolardan başlayan fiyatlarla, Passat 2022 için yeni Sınırlı Üretim döşemesi, spor koltuklar, Viyana deri döşeme, sürücü koltuğu için hafıza ayarları, sekiz yönlü elektrikli ayarlanabilir yolcu koltuğu ve ısıtmalı arka koltuklar sunuyor. Volkswagen sadece 1.973 Limited Edition model üretmeyi planlıyor.

BMW 3 2022 Audi A4 2022 Hyundai Accent 2022 Honda Civic Toyota Corolla 2022

Yorum yapın

Exxen İzle matbet tv Minecraft apk happymod Craftrise Whatsapp Web Giriş Justin tv jojobet tv İsimden numara sorgulama Yasaklı sitelere giriş Trendyol Madecassol krem Canlı maç izle İmajbet Selçuk sports Youtube mp3 dönüştürücü Taraftarium24